80 pomysłowych przepisów na Boże Narodzenie

Smaker poleca: 80 pomysłow na Boże Narodzenie

Redakcja Smaker.pl, spolecznościowego portalu należącego do Interia.pl, dla osób kochających gotowanie przygotowała specjalnego ebooka z przepisami na świąteczne potrawy. Oprócz wersji pdf jest oczywiście wersja mobi na Kindle i epub na inne czytniki. Wszystkie wersje są oczywiście bezpłatne.To pierwszy z ebooków wydanych przez Smakera, który ma wersje dla klasycznych czytników. Dotychczas wydawane były jedynie PDF.

Mały disclaimer. Smaker podlega mnie jako szefowi jednego z działów Interii i nie będę ukrywał, że moim pomysłem i w większości technicznym wykonaniem jest wydanie tych ebooków na Kindle i w wersji Epub.

Wracając do „Smaker poleca: 80 pomysłów na Boże Narodzenie” to jest to moim zdaniem bardzo ciekawa książeczka. Po pierwsze przepisy są starannie dobrane i pogrupowane w różne bardziej lub mniej oczywiste działy. Po drugie nie nzajdziecie tu samych suchych przepisów; są one okraszone fajnymi opisami – dzieło naszego kolegi Bartka. Jego barwny język sprawia, ze książkę tą czyta się naprawdę przyjemnie. Po trzecie wersja Kindle jest IMO całkiem przyzwoicie złożona. Oczywiście są błędy wynikające po trosze z braku większego doświadczenia przy produkcji tego typu publikacji, ale patrząc na inne wydawnictwa tego typu to wydaje mi sie, że nie ma się czego wstydzić.

Kłopot mam z wersją epub, bo tutaj moje doświadczenie jest mizerne i o ile na iPadzie ebook wygląda OK, to już na Adobe Digital Edition mam problem z polskimi znakami.

Wszystkie wersje można pobrać ze strony Smakera. Nie trzeba się rejestrować, logować etc. Wchodzisz, pobierasz i czytasz:-)

Będę wdzięczny za opinie zarówno co do samej treści jak i technicznego wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *