Zakochany i za darmo ebook: „Smaker.pl poleca: 69 pomysłów na Walentynki”

Smaker.pl poleca: 69 pomysłow na Walentynki

Od wczoraj na stronach Smaker.pl kolejny z serii bezpłatnych ebooków kulinarnego serwisu Smaker. Tym razem redakcja wzięła na tapetę Walentynki. Tradycyjnie już e-książka dostępna jest w trzech formatach (PDF, Kindle i ePub) dzięki czemu można ją czytać na dowolnym urządzeniu od czytników po smartfony.

Powiedzmy tak: pomysł na tego ebooka powstał prawie zaraz po spektakularnym sukcesie jego poprzednika czyli bożonarodzeniowego „Smaker.pl poleca: 80 pomysłów na Boże Narodzenie„, który internauci pobrali ponad 80 tysięcy razy!

Najnowszy ebook zawiera oczywiście przepisy kulinarne, przygotowane jednak w taki sposób, aby spełniały kilka warunków:

  • były proste
  • szybkie w przygotowaniu
  • lekkie
  • no i co na pierwszy rzut oka wydaje się nielogiczne: wykwintne

Część z przepisami podzielona jest na rozdziały. Są sałatki, mięsa, warzywa, owoce, ciasta, czekolada czy drinki. Jednym słowem każdy w „80 pomysłów na Walentynki” znajdzie coś dla siebie.

Z przepisów zawartych w ebooku można zrobić zarówno kompletne menu na walentynkową kolację jak i przygotować jedną potrawę.

Dodatkowo ebook zawiera dwa artykuły z zaprzyjaźnionego serwisu Deccoria.pl (drzwi obok w Interia.pl 🙂 ). Pierwszy pokazuje jak nakryć stół by było pięknie, romantycznie i elegancko. Drugi to coś dla miłośników robótek ręcznych czyli krok po kroku jak zrobić własną walentynkę:-)

Po pierwszym dniu od kiedy „Smaker.pl poleca: 80 pomysłów na Walentynki” jest na emisji, mogę śmiało powiedzieć: nuda. Znowu sukces:-) Ebook pobrano już ponad 11 tys. razy, a promocja jeszcze się dobrze nie rozpędziła 🙂

Wszystkich zachęcam nie tylko do pobrania, ale również podzielenia się czy linkiem czy po prostu e-bookiem ze znajomymi.Wolno 🙂

Gwoli przypomnienia:

P.S. Jakby ktoś miał wątpliwość, to pracuję w Interii, gdzie m.in. podlega mi serwis Smaker.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *